Obserwuj nas na Facebooku

© 2020 Błysk-Bis Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone 

Błysk- Bis Sp. z o. o. świadczy dla swoich klientów kompleksowe usługi przy zachowaniu najwyższych standardów jakości o czym świadczy rozszerzenie zakresu naszych usług. 

29 71 72 234

506 140 008

biuro@blysk-bis.pl

Godziny otwarcia  8:00-16:00

O FIRMIE

UŻYTECZNE LINKI

AKTUALNOŚCI

KONTAKT

HARMONOGRAM ODBIORÓW

JAK SEGREGOWAĆ?

OPIS STANOWISKA

 

Firma BŁYSK-BIS Sp. Z O.O. w Makowie Mazowieckim, zatrudni osobę na Stanowisko:
Specjalista ds. Ochrony Środowiska

Wymagania:
• Wyższe wykształcenie z zakresu ochrony środowiska,
• Umiejętność samodzielnego sporządzania sprawozdań z zakresu ochrony środowiska
• Znajomość przepisów związanych z ochroną środowiska
• Śledzenie zmian przepisów prawa ochrony środowiska,
Doświadczenie w wykonywanym zakresie ochrony środowiska
• Samodzielność, kreatywność i zaangażowanie.
• Kontakty z Klientami/Kontrahentami,
• Prowadzenie ewidencji odpadowej firmy oraz jej klientów,
Prowadzenie rejestru BDO
• Obsługa pakietu Office

Oferujemy:
• Umowę o pracę,
• Atrakcyjne wynagrodzenie,
• Pracę w dynamicznie rozwijającej się Firmie,
• Możliwości rozwoju zawodowego
• Przyjazną atmosferę


CV wraz ze zdjęciem proszę kierować na maila: biuro@blysk-bis.pl
Więcej informacji pod w/w mailem, bądź nr tel. 508-961-326

"Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)".

SPECJALISTA DS. OCHRONY ŚRODOWISKA

06 czerwca 2021
IMIĘ I NAZWISKO
TELEFON KONTAKTOWY
DOŁĄCZ CV (PDF, DOCX)
Akceptuję poniższy regulamin i politykę prywatności
APLIKUJ
APLIKUJ
Aplikacja wysłana poprawnie — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

REGULAMIN

Twoje dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji wskazanej w ofercie pracy oraz do celów przyszłych rekrutacji, jeśli powyżej wyraziłeś stosowną zgodę. ”Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

 

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji.

 

Pozostałe dane osobowe (np. Twój wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś, wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne. Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.

 

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 3 miesięcy od zakończenia procesu rekrutacji / przez okres 1 roku od momentu otrzymania od Ciebie aplikacji. Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres 3 lat liczonych od momentu zakończenia procesu rekrutacji, w której brałeś udział.

 

Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usług publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych. Wszyscy nasi dostawcy mają siedziby w Polsce/w Unii Europejskiej.

 

W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem e-mail rekrutacja@blysk-bis.pl. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

 

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych.

W razie pytań możesz skontaktować się z naszym Inspektorem Ochrony Danych pod adresem e-mail rekrutacja@blysk-bis.pl.

 

Jeżeli chcesz, aby Twoje CV zostało wykorzystane do innych naszych rekrutacji, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Błysk-Bis Sp. z o. o. z siedzibą w Makowie Mazowieckim przy ul. Stanisława Moniuszki 117 danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.”

 

Klikając w przycisk „Aplikuj”, lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do  Błysk-Bis Sp. z o. o. z siedzibą w Makowie Mazowieckim przy ul. Stanisława Moniuszki 117, zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.